עגלת הקניות שלך ריקה

בית חב"ד נכנס למעונו החדש

במעמד מרגש ומיוחד נמנך מעונו החדש של 'בית חב"ד פרדסיה' בהנהלת השליח הרב מאיר מור יוסף . בית חב"ד הממוקם במרכז הגן העירוני, הוקצה לפעילות על ידי המועצה המקומית והעומד בראשה מר יצחק ימיני, אשר הסיר את הלוט, ונשא נאום מרגש בשבחה של תנועת חב"ד

מאת: מב"ע

בית חב"ד פרדסיה בסדרת אירועים קהילתיים: חנוכת בית חב"ד, וכתיבת ספר תורה לזכות תושבי פרדסיה לאחר שבע שנים של הצתת נקודת השליחות בפרדסיה שבשרון.

במעמד מרגש ומיוחד נמנך מעונו החדש של 'בית חב"ד פרדסיה' בהנהלת השליח הרב מאיר מור יוסף, בהשתתפות קהל תושבים רב.

בית חב"ד הממוקם במרכז הגן העירוני, הוקצה לפעילות על ידי המועצה המקומית והעומד בראשה מר יצחק ימיני, אשר הסיר את הלוט, ונשא נאום מרגש בשבחה של תנועת חב"ד ופועלה ביישוב באומרו אשר 'זה הקטן - גדול יהיה' ושיעשה הכל למען לסייע לבית חב"ד.

הרב אליהו אסולין רבה של קרית אליעזר בחדרה הנחה את האירוע בטוב טעם, והזמין את רבה של פרדסיה הרב מנשה טיירי לקביעת המזוזה ולכתיבת אות בספר התורה החדש.

באירוע השתתפו חברי מועצה רבני היישוב, ושלוחי הרבי לשרון. ציבור התושבים הוזמן לרכוש ולכתוב אותיות בספר התורה, ולהתרשם בביקור בבית חב"ד אשר שופץ בסיוע 'קרן עזרת מנחם, צרפת' שע"י רבני חב"ד באה"ק.

לאחר תחילת כתיבת ספר התורה וריקודי השמחה, התפנה הקהל הרב לתפילת ערבית ולסעודת מצווה בבית הכנסת 'תורת משה' אשר נמשכה לתוך הלילה בהתוועדות חסידית שמחה עם שלוחי הרבי לשרון ובראשם המשפיע הרב מיכאל טייב אשר תומך ומסייע כל העת לפעילויות בתי חב"ד בשרון.

שתף לחברים

שתף